Programma’s, startlijsten en uitslagen worden toegevoegd aan de kalender wanneer deze beschikbaar zijn.

Laden Evenementen

Afgelopen Evenementen

Evenementen Search and Views Navigation

Evenement Views Navigation

juli 2019

Recordmeeting Bree

30 juli 2019 , 18:00 - 22:00
Zwembad De Sprink, Sportlaan 4
Bree, 3960 België
+ Google Maps

Voor DMB: Opbouw vanaf 17:00 u. Inzwemmen 17:15 - 17:55 u. Andere clubs: Inzwemmen 18:00 - 18:55 u Start wedstrijd: 19:00 u Einde wedstrijd: omstreeks 22:27 u Wedstrijdinfo Inschrijvingen Praktische afspraken Programma Uitslag

Meer weten »

september 2019

Bokkenrijderwedstrijd 2019

22 september 2019
LAGO Pelt Dommelslag, Weidestraat 12
Pelt, 3900 België
+ Google Maps

Nummers op zondag: voormiddag 19-28, namiddag 29-40 Inzwemmen: 9u / 13u Start wedstrijd: 10u / 14u Inschrijvingen Programma zondag 22/09 Richtlijnen Uitslag (vanaf p. 21, uitslag zonder 22/09)

Meer weten »

oktober 2019

Provinciaal Kampioenschap dag 1 Bree

13 oktober 2019
Zwembad De Sprink, Sportlaan 4
Bree, 3960 België
+ Google Maps

A-B kern + 10j (meisjes) Inschrijvingen Programma Praktische afspraken Uitslag

Meer weten »

Provinciaal Kampioenschap dag 2 Pelt

19 oktober 2019
LAGO Pelt Dommelslag, Weidestraat 12
Pelt, 3900 België
+ Google Maps

A-B kern + 10j (jongens) Inzwemmen meisjes: 7.55 - 8.25 uur Inzwemmen jongens: 8.25 - 8.55 uur Aanvang wedstrijd: 09.00 uur (einde omstreeks 11.35 u) namiddag: Inzwemmen jongens:12.55 - 13.25 uur Inzwemmen meisjes:13.25 - 13.55 uur Aanvang wedstrijd:14.00 uur (einde omstreeks 16.35 u) Inschrijvingen Praktische afspraken Programma Uitslag

Meer weten »

Provinciaal Kampioenschap dag 3 Lommel

20 oktober 2019 , 13:00 - 18:00
Stedelijk zwembad Lommel, Sportveldenstraat 15
Lommel, 3920 België
+ Google Maps

A-B kern Inzwemmen meisjes van 12u55 tot 13u25. Inzwemmen jongens van 13u25 tot 13u55. Start wedstrijd om 14u00.   Inschrijvingen Praktische afspraken Programma Uitslag

Meer weten »

Provinciaal Kampioenschap dag 4 Bree

27 oktober 2019 , 13:00 - 18:00
Zwembad De Sprink, Sportlaan 4
Bree, 3960 België
+ Google Maps

A-B kern + 10j (jongens + meisjes) Inzwemmen: jongens van 12.55 u tot 13.25 u. Inzwemmen: meisjes van 13.25 u tot 13.55 u. Start wedstrijd: 14.00 u (einde omstreeks 18.00u) Inschrijvingen Praktische afspraken Programma Uitslag

Meer weten »

november 2019

B-wedstrijd Maasmechelen

3 november 2019
Zwembad Prinsenpark, Ringlaan 400 Maasmechelen 3630 + Google Maps

B-kern Inzwemmen dames 13.15 uur tot 13.35 uur Inzwemmen jongens 13.35 uur tot 13.55 uur Aanvang wedstrijd 14.00 uur (PS: er zijn geen programma's aan de kassa) Inschrijvingen Programma Uitslag

Meer weten »

BK korte baan Gent

9 november 2019 - 10 november 2019
LAGO Gent Rozebroeken, Victor Braeckmanlaan 180
gent, 9040 België
+ Google Maps

Op uitnodiging. Wedstrijd met limieten. Inschrijvingen Programma Uitslag

Meer weten »

Eendjescriterium Genk

11 november 2019
SportinGenk Zwembad, E. Van Dorenlaan 144
Genk, 3600 België
+ Google Maps

9-10j Inschrijvingen Programma Uitslag

Meer weten »

Paco wedstrijd Genk

11 november 2019 , 15:00 - 18:00
SportinGenk Zwembad, E. Van Dorenlaan 144
Genk, 3600 België
+ Google Maps

Wedstrijd op uitnodiging via mail verstuurd. Inschrijvingen Programma

Meer weten »
+ Exporteer Evenementen